Artykuły BHP Odzież robocza Szycie wg wzoru i na wymiar

O firmie

O Firmie

jakiś opis

Jesteśmy producentem odzieży roboczej od 1989 roku. Od tego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz szeroką wiedzę w zakresie profesjonalnego szycia na miarę i według wzoru. Możesz nam zaufać nie tylko w fachowym szyciu ale również w doborze odpowiedniego materiału i dodatków. Nasz zespół przeprowadzi Cię przez przygodę związaną z indywidualnymi potrzebami. Doradzamy i podpowiadamy. Nasze ubrania są wygodne i trwałe. Szyjemy wysokiej, jakości odzież ochronną, zawodową i reklamową. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm w artykuły BHP. Oferujemy towar wysokiej jakości w cenach hurtowych. Nasza oferta jest wciąż poszerzana o nowe ciekawe produkty.

jakiś opis

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich produktów dla siebie lub swoich pracowników.

jakiś opis

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje związane z współpracą, nawiązujemy współpracę z klientami na terenie całej Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz skontaktowania się z nami w celu uzgodnienia współpracy. Wszelkie informacje na temat zakupu proszę kierować na adres: biuro@anpol-odziez.pl oraz numery telefonu: (46) 86-13-858, 502-204-688

Zapraszamy do zakupów!

logo anpol

Dane kontaktowe

ul. Pocztowa 22, 96-515 Teresin

502-204-688, (46) 86-13-858

biuro@anpol-odziez.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.